Portal_background_image

اولين جلسه كارگروه امور زيربنايي ، توسعه روستايي، عشايري، شهري، آمايش سرزمين و محيط زيست استان مركزي

اولین جلسه کارگروه امور زیربنایی ، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان مرکزی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور فرمانداران شهرستانهای ساوه و محلات، حمیدرضا نوازنی مدیر کل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری و به دبیری احمد مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی استان و شرکت سایر اعضا برگزار شد.

 

در این جلسه به 24 دستور کار رسیدگی شد که در اولین دستور کار آن، در خصوص تعیین اعضای بند ب ماده 5 و بند الف ماده 9 آیین نامه جدید شورای برنامه ریزی و توسعه استان مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت. اجرای طرح های سرمایه گذاری در بخش های مختلف از جمله احداث پنج مجتمع خدمات بین راهی در شهرستانهای اراک، ساوه و زرندیه، از دیگر دستورکارهای این نشست بود که با اجرای این طرح ها در اراضی ملی و محدوده محورهای شهرستانهای مذکور موافقت شد.

اجرای سه طرح گلخانه کاشت سبزی و صیفی جات ،  جمع آوری و نگهداری محصولات کشاورزی و تولید ادوات کشاورزی در شهرستان ساوه و شازند نیز به تایید اعضای کارگروه رسید.

اجرا یا اصلاح چهار طرح احداث شهرک صنعتی در شهرستان محلات، شازند و آوه  و اجرای دو طرح احداث نیروگاه خورشیدی در شهرستانهای محلات و دلیجان در کارگروه مذکور مصوب شد.

اجرای طرح کاریزان خودرو در شهرستان ساوه، تولید بتن آماده در شهرستان خمین، احداث مرکز معاینه فنی خودروهای سبک و تمدید طرح احداث هتل سه ستاره در شهرستان محلات، اصلاح طرح جامع شهر دلیجان در خصوص اجرای فضای سبز حفاظتی به فضای سبز عمومی و اصلاح طرح پارک علم و فناوری استان در اراضی موسوم انجیرک شهرستان اراک و غیره ، از دیگر دستورکارهای کارگروه امور زیربنایی ، توسعه روستایی، عشایری، شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست استان مرکزی بود که مورد رسیدگی قرار گرفت.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس دفتر فنی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها