Portal_background_image

برگزاري جلسه ساماندهي مراكز پذيرايي محور حسين آباد بغدادي شهرستان اراك

جلسه ساماندهی مراکز پذیرایی محور حسین آباد بغدادی شهرستان اراک به ریاست مدیرکل دفتر فنی ، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری مرکزی و با حضور مدیرکل امور اراضی و نمایندگان فرمانداری شهرستان اراک، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سایر اعضا برگزار شد.

 

مدیرکل دفتر فنی ، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری مرکزی در خصوص هدف از تشکیل این جلسه و تصمیمات آن اظهار داشت: با توجه به تکلیف کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مبنی بر انجام کار کارشناسی دقیق تر در مورد فعالیتهای مراکز پذیرایی واقع در محور روستای حسین آباد بغدادی، این جلسه تشکیل و موضوع، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

حمیدرضا نوازنی افزود: در حال حاضر 21 مرکز پذیرایی در قالب تالار باغ و سفره خانه سنتی در محور حسین آباد بغدادی فعالیت می کنند که از این تعداد 3 واحد تالار باغ و 18 واحد سفره خانه سنتی هستند.

وی ابراز داشت: از مجموع 21 واحد موجود در این منطقه تنها 3 واحد دارای مجوزهای قانونی هستند و بقیه واحدها بنحوی دارای تخلف قانونی می باشند.

مدیرکل دفتر فنی استانداری تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد که اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به منظور شفافیت و سهولت در تصمیم گیری با کمک امور اراضی استان ظرف 10 روز نسبت به تعیین وضعیت کلیه واحدهای غیر مجاز محور حسین آباد بغدادی اقدام و نتیجه را به دفتر فنی استانداری گزارش نمایند.

نوازنی افزود: همچنین مقرر شد که اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به کلیه واحدهای غیر مجاز جهت تعیین تکلیف، اخطار کتبی بدهد و در صورت عدم تمکین مالکین واحدها، با هماهنگی و همکاری دستگاه قضایی نسبت به برخورد قانونی با واحدهای متخلف اقدام نماید.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس دفتر فنی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها