Portal_background_image

برگزاري جلسه كارگروه افتتاح پروژه هاي عمراني مراسم بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي

جلسه کارگروه افتتاح پروژه های عمرانی مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و با حضور حمیدرضا نوازنی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری ، چند تن از فرمانداران و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان مرکزی برگزار شد.


مهدی زندیه وکیلی در این جلسه کارگروه که با حضور جمعی از فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، اظهار داشت: از مدیران دستگاه های اجرایی انتظار می رود که ضمن گزارش پروژه های عمرانی دهه فجر، با نگاه متفاوت تری توام با خلاقیت ، نسبت به اطلاع رسانی دقیق و شفاف از عملکرد 40 ساله و تطبیقی دستگاه ذیربط نسبت به قبل از انقلاب اسلامی اقدام نمایند.
وی از فرمانداران شهرستانهای تابعه استان بعنوان روسای ستادهای شهرستانی خواست: با تشکیل جلسات و هماهنگی لازم ،  پروژه های دستگاه ها ی اجرایی، قضایی،  نظامی و شهرداریها را برای افتتاح در دهه فجر انقلاب اسلامی مدیریت نمایند.
 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی فتنه های دشمنان برای ناکارآمد جلوه دادن انقلاب اسلامی را یادآور شد و گفت: وظیفه عام ما حفظ و حراست از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران است و علاوه بر آن وظایف خاصی داریم که توسعه و عمران میهن عزیزمان، از جمله وظایف خاص ماست که به لطف خدا در این حوزه کارهای بسیار زیادی صورت گرفته و بایست به اطلاع مردم شریف برسد.
زندیه وکیلی اضافه کرد: فرصت افتتاح تمام پروژه های عمرانی توسط مسئولین کشوری و استانی وجود ندارد و دستگاه های اجرایی استان بایستی ضمن گزارش پروژه های شاخص خود ، نسبت به اطلاع رسانی از طریق صدا و سیما و رسانه های ارتباط جمعی و همچنین فضای مجازی اقدام نمایند.


دسته بندی

کارشناس دفتر فنی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها