Portal_background_image

برگزاري جلسه كارگروه تعيين تكليف و ساماندهي اراضي ضلع جنوبي دانشگاه اراك

جلسه کارگروه تعیین تکلیف و ساماندهی اراضی ضلع جنوبی دانشگاه اراک با حضور مدیرکل دفتر فني، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداري، مدیرکل راه و شهرسازی و نمایندگان دانشگاه اراک و ذینفعان کاربریهای موجود در ضلع شمالی بلوار کربلا برگزار شد.

 

 مدیرکل دفتر فني، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداري در پایان این نشست گفت: پیرو جلسه ای در محل دانشگاه با حضور استاندار محترم برگزار و مقرر شده کارگروهی با مسئولیت اینجانب و با حضور نمایندگان صنوف مزبور تشکیل و موضوع را مورد بررسی کارشناسی قرار دهد.

حمید رضا نوازنی افزود: در همین راستا کارگروه تشکیل و اظهارات نمایندگان صنوف استماع و نقطه نظرات کارشناسان شهرداری و سایرین ارائه گردید و برای حل معضل موجود گفتگو و تبادل نظر صورت گرفت.

وی اظهار داشت: برای ساماندهی کاربریهای ناهمگون ضلع جنوبی دانشگاه اراک مقرر شد در مرحله اول بمنظور شفاف سازی موضوع، شهرداری منطقه به اتفاق نمایندگان اداره کل ثبت اسناد و املاک استان، دانشگاه اراک و نمایندگان صنوف نسبت به تعیین تعداد صنوف مستقر در محدوده مزبور، تعداد صنوف دارای پروانه احداث بنا وکاربری املاک موجود اقدام و نتیجه را در جلسه آتی این کارگروه ارائه نمایند.

مدیرکل دفتر فني استانداری مرکزی اضافه کرد: در مجموع نمایندگان صنوف آمادگی خود را برای هر نوع همکاری با مدیریت عمرانی استان در جهت ساماندهی صنوف مستقر در ضلع جنوبی دانشگاه اراک اعلام کردند و توجه به حقوق قانونی خود را خواستار شدند.

نوازنی تصریح کرد: حوزه عمرانی استانداری مرکزی به موازات پیگیری موضوع ساماندهی کاربریها و صنوف واقع در ضلع جنوبی دانشگاه اراک ، موضوع زمین مربوط به شهرک حمل و نقل را بررسی و شرایط آنرا از حیث معارضات قانونی بررسی و تعیین تکلیف می نماید.


دسته بندی

کارشناس دفتر فنی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها