Portal_background_image

جلسه شوراي مسكن استان مركزي

جلسه شورای مسکن استان مرکزی با محوریت تامین زمین برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در سطح شهرهای این استان به ریاست سید علی آقازاده استاندار و با حضور زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان اراک ، مدیران کل دفتر فنی استانداری ، راه و شهرسازی و دستگاههای اجرایی استان برگزار شد.

مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی نیز در ادامه این نشست گفت: راه و شهرسازی متولی شهرسازی است و مسوولیت اصلی آن باید در این حوزه معطوف شود اما بحث مسکن در این نهاد به حدی بزرگ شده که تمام مسایل شهرسازی کنار رفته است.

«حمیدرضا نوازنی» افزود: تغییر کاربری‌های پارکینک و فضای سبز برای مسکن اتفاق مطلوبی نیست و اگر زمین دولتی کم است نباید سراغ تغییر کاربری رفت.

وی بیان کرد: اراک ۷۰۰ هکتار کمبود فضای خدماتی دارد و اگر قرار باشد اندک فضایی که در این راستا وجود دارد نیز تغییر کاربری  شود شاکله توسعه شهری برهم می‌ریزد.

در نشست شورای مسکن استان مرکزی در خصوص اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای مختلف این استان بحث و تبادل نظر شد و قرار است نشستی در این خصوص تا یک ماه آینده برگزار و پیشنهادات لازم نیز تا ۱۰ روز آینده از سوی اعضا به دبیرخانه ارسال شود.

گالری تصاویر


دسته بندی

کارشناس دفتر فنی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها